Aktualności

Grupy na specjalizacjach w roku szkolnym 2012/2013

 
Picture of Katarzyna Pazdej
Grupy na specjalizacjach w roku szkolnym 2012/2013
by Katarzyna Pazdej - Tuesday, 28 August 2012, 10:09 PM
 
Poniżej zamieszczamy nazwiska osób na poszczególnych specjalizacjach. Z uwagi na konieczność równego przydziału osób na każdą specjalizację, czasami brany był pod uwagę Wasz drugi wybór. Ewentualna zmiana specjalizacji możliwa jest jedynie po znalezieniu osoby, która będzie się chciała zamienić.

Administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi:
  1. Łukasz Ambryszewski
  2. Damian Cichoń
  3. Patryk Fąs
  4. Jakub Gniot
  5. Marek Parzyszek
  6. Damian Polcyn
  7. Tomasz Poprawski
  8. Jan Pufahl
  9. Tomasz Tylicki
  10. Mateusz Wyroślak
  11. Jakub Zykiert
  12. Grzegorz Kamiński
  13. Kamil Szczęsny
  14. Piotr Milachowski
  15. Marcin Pacholski
  16. Marek Radke
Systemy zarządzania bazami danych:
  1. Dawid Albin
  2. Jakub Kołodziejczyk
  3. Jarek Kosowski
  4. Robert Kowalski
  5. Aleksandra Krzyżanowska
  6. Dominik Kurzawa
  7. Krystian Lamtschek
  8. Marek Leszczyński
  9. Ewa Mikołajczak
  10. Sebastian Oltmann
  11. Jakub Pobereźny
  12. Damian Szewczyk
  13. Przemek Mańkowski
  14. Adam Boksz
  15. Bartosz Jędrzejczyk
  16. Dariusz Kaczanowicz
Aplikacje internetowe:
  1. Szymon Pszczółka
  2. Bartosz Zioło
  3. Łukasz Przybyłko
  4. Hubert Adamczyk
  5. Dawid Agatowski
  6. Mateusz Baum
  7. Adrian Dimitroca
  8. Paweł Rozpłoch
  9. Bartłomiej Seweryn
  10. Dominik Wiśniewski
  11. Radosław Ciesielski
  12. Krzysztof Dąbrowski
  13. Jacek Michalak
  14. Przemysław Myszka
  15. Paweł Olejniczak
  16. Maciej Sobczyk
Grafika komputerowa:
  1. Sandra Czerwińska
  2. Monika Pająk
  3. Daria Pyszewska
  4. Kamil Sobiech
  5. Dominik Zinkowski
  6. Łukasz Maluha
  7. Bartosz Mickiewicz
  8. Łukasz Nojman
  9. Michał Palicki
  10. Albert Wegner
  11. Przemysław Wirkus
  12. Piotr Dąbrowa
  13. Łukasz Kojma
  14. Patryk Łapacz
  15. Łukasz Wieczorek
  16. Sebastian Gruntkowski