Konkurs na BiblioMEM – śmieszny mem biblioteki rozstrzygnięty!

Do konkursu przystąpiło 29 osób, łącznie wpłynęło 30 pomysłowych i oryginalnych prac: 28 projektów graficznych i 2 krótkie filmy! Uczniowie chętnie korzystali z nowoczesnych narzędzi sztucznej inteligencji i graficznych generatorów memów, co pozwoliło im połączyć literacką twórczość z nowymi technologiami.

Komisja konkursowa w składzie:

p. Edyta Reselska, nauczyciel bibliotekarz

p. Anita Ziółkowska, nauczyciel języka polskiego

dokonując oceny prac uwzględniła następujące kryteria:

  • jakość techniczna
  • zgodność z tematem
  • forma prezentacji
  • kreatywność

Wyniki konkursu na BiblioMEM – śmieszny mem biblioteki”

I miejsce: Leon Kołodziej – kl. 1OPW

III miejsce: Henryk Marchel – kl. 1OPW

Wyróżnienie otrzymują:

Nadia Chrapkowska – kl. 1CM

Krzysztof Chyłek – 1OPW

Franciszek Niedźwiedzki – kl. 1OPW

Karol Pełechaty – kl. 1I

Erwin Plaszczyk – kl. 3I

Dominik Roszkowski – kl. 2IM

Maksymilian Walichnowski – kl. 3I

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!!! 😊😊😊

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do podejmowania kolejnych twórczych wyzwań!

Edyta Reselska, Anita Ziółkowska