Informacje o gabinecie

Gabinet stomatologiczny w Zespole Szkół przy Teatralnej 1 w Pile jest czynny:

🔹poniedziałek: 17:00 – 20:00

🔹wtorek: 16:30 – 20:30

🔹sobota: 10:00 – 18:00

📞Rejestracja do gabinetu stomatologicznego pod nr tel. 690-390-373

Godziny rejestracji:

– poniedziałek – 8-10

– wtorek – 8-10

– środa – 18-20

– czwartek – 8-10

– piątek – 18-20

Gabinet został wyposażony w sprzęt najwyżej klasy, zapewniający wysoką jakoś leczenia pacjentów. W gabinecie został zamontowany aparat rentgenowski wraz z radiowizjografią, dzięki czemu nie ma konieczności odsyłania pacjentów w trakcie leczenia do gabinetów rentgenowskich poza gabinetem leczniczym.

W gabinecie zostały wdrożone najwyższe normy dezynfekcji i sterylizacji, dzięki czemu gabinet jest bezpieczny dla pacjentów i spełnia wszystkie rygorystyczne normy higieny. Są one zapewnione między innymi dzięki nowoczesnemu autoklawowi, myjce ultradźwiękowej, urządzeniu do konserwacji końcówek, płynom do dezynfekcji z jednej z najbardziej zaawansowanych lini technologicznych.

Do znieczulenia wykorzystywane są żele powierzchniowo znieczulające minimalizujące znieczulenie właściwe.

Znieczulenie właściwe podawane jest, w sposób komputerowy, dzięki czemu dolegliwości w trakcie jego podawania są zminimalizowane do minimum.

W gabinecie nie są zakładane wypełnienia amalgamatowe – „czarne” zawierające metale ciężkie, takie jak rtęć czy ołów.

Korzysta się z na rynku materiałów glassionomerowycv, w kolorze zęba.

Gabinet został wyposażony w telewizor sufitowy, co zmniejsza stres pacjentów i pozwala odprężyć się podczas wizyty u dentysty.

Całe leczenie przeprowadzane jest w osłonie tak zwanej gumy, czyli koferdamu zakładanego na poszczególne zęby. Izolacja ta pozwala zlikwidować ewentualne dotknięcie śliny i ponowne zakażenie zęba, w którym ma być założone wypełnienie.

Wystrój gabinetu jest bardzo nowoczesny i przyjazny dla młodzieży.