Esport Mechan Lan

W dniach 18 i 19 kwietnia 2024r. odbył się Powiatowy Turniej „Esport Mechan Lan” pod honorowym patronatem Starosty Pilskiego. Nagrody ufundowali: ASTA-NET, Rada Rodziców ZST oraz Starostwo Powiatowe. Patronami medialnymi byli TV-ASTA i ESKA. 

Turniej był prawdziwym sukcesem! Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom za ich niesamowite zaangażowanie i determinację.

Na podium stanęli prawdziwi mistrzowie:

Los Kasztanos z Zespołu Szkół Technicznych w składzie:

   ~ Aleksander Kowalski 2K 

   ~ Paweł Postek 2K

   ~ Błażej Sieczka 2K

   ~ Miłosz Mierzwa 2K

   ~ Paweł Owczarzak 2OPW

TnT Team z Zespołu Szkół przy Teatralnej w Pile

Team Szczała z Zespołu Szkół Technicznych w Pile

Nie możemy zapomnieć o tych, którzy włożyli serce i siłę w organizację tego wydarzenia. Dziękujemy organizatorom Bartoszowi Kalinowskiemu i Kubie Kapidurze za ich nieocenioną pracę. Również wielkie podziękowania dla pozostałych organizatorów: Nadii Marcinowskiej, Huberta Muchy, Marcina Drzewieckiego, Mikołaja Kozłowskiego, Aleksandra Lecha, Jakuba Józefkowicza, Oli Dasiukiewicz, Michała Skuzy, Wojtka Kity, Jakuba Mantaja, Kacpra Kupicha, Kamila Kiełkowskiego, a także dla opiekuna turnieju Pani Renaty Nagiewicz. Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe!

Jesteśmy dumni z Was wszystkich i z niecierpliwością czekamy na kolejne sportowe wyzwania. Brawo, ekipa!