Integracja z rywalizacją w tle.

5 czerwca uczniowie klasy 3I mieli możliwość wzięcia udziału w wyjeździe integracyjnym . Naszym miejscem docelowym było Centrum Rekreacyjno-Nurkowe Szaleya Małgorzata Matkowska w Krzewinie. Relacje koleżeńskie wzmacnialiśmy w iście bojowym nastawieniu! Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego ,ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Po zakończonej rywalizacji wszyscy razem usiedliśmy i zjedliśmy gorące kiełbaski z grilla. W tym dniu opiekę nad młodzieżą miałam przyjemność sprawować z panią pedagog Anną Skrzypczak oraz panią praktykantką Iloną Duszak. Bardzo dziękuję za pomoc i wspólną zabawę ! 5 czerwca uczniowie klasy 3I mieli możliwość wzięcia udziału w wyjeździe integracyjnym . Naszym miejscem docelowym było Centrum Rekreacyjno-Nurkowe Szaleya Małgorzata Matkowska w Krzewinie. Relacje koleżeńskie wzmacnialiśmy w iście bojowym nastawieniu! Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego ,ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Po zakończonej rywalizacji wszyscy razem usiedliśmy i zjedliśmy gorące kiełbaski z grilla. W tym dniu opiekę nad młodzieżą miałam przyjemność sprawować z panią pedagog Anną Skrzypczak oraz panią praktykantką Iloną Duszak. Bardzo dziękuję za pomoc i wspólną zabawę!