Konkurs profilaktyczny „Pamiętaj o profilaktyce – chroń Siebie i Najbliższych”

Państwowa Inspekcja Sanitarna w Pile zaprasza do udziału w konkursie, którego głównym celem jest zapobieganie chorobom nowotworowym gruczołu piersiowego oraz promowanie badań profilaktycznych wśród młodzieży i ich najbliższych.

Jeżeli masz pomysł i trochę talentu to zapraszamy do udziału!

Zadaniem konkursowym  jest przygotowanie fotografii, która zachęca kobiety do wizyty u lekarza oraz do wykonywania badań profilaktycznych w kierunku nowotworu gruczołu piersiowego, zwiększa poziom wiedzy o chorobach nowotworowych gruczołu piersiowego.

Fotografia może być barwna lub czarno-biała w dowolnej technice, z możliwością wykorzystania grafiki komputerowej.

Format fotografii : 13×18 lub 15×21, praca konkursowa powinna być wywołana w  egzemplarzu oraz nagrana na płycie CD.

Szczegóły regulaminu i zgłoszenia u p W. Szumańskiej i p K. Senska.