Kurs Mirumee Starter

Trwa kurs Mirumee Starter – odbyły się już dwa spotkania z grupą ambitnych uczestników z Mechanika. Był czas na poznanie się, porozmawianie o kursie i pracy programisty. Organizatorzy przedstawili założenia kursu, podczas którego uczestnicy zaplanują a potem zbudują swoją pierwszą platformę e-commerce opartą o Django i GraphQL. Podczas spotkań pojawia się masa pytań odnośnie wymagań, pierwszej pracy, graphql, o tym jak pisać CV – jednym słowem jest bardzo aktywnie.

Kurs przebiega bardzo intensywnie. Pierwsze spotkanie to wstęp do Pythona, kolejne django i graphql. Organizatorzy oczekują również dodatkowego zaangażowania od uczestników oraz zgłębienia wiedzy. Warto nadmienić, że wstęp do Pythona prowadził nasz absolwent –  Grzegorz Derdak – obecnie Python Developer w Mirumee.