Matematyczny Konkurs Adwentowy

Rusza kolejna edycja konkursu – Matematyczny Kalendarz Adwentowy, którego organizatorem jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu – Biuro Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020.

Matematyczny Kalendarz Adwentowy to internetowy konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa wielkopolskiego. W każdy dzień adwentu o godzinie 20:00 będziemy publikować zadanie matematyczne, którego rozwiązanie będzie można przesłać do g odziny18:00 dnia następnego za pomocą formularza internetowego znajdującego na tej stronie https://adwentowy.edu.pl/ Na stronie znajdują się również: regulamin konkursu, formularz rejestracyjny i próbne zadanie. Zabawę rozpoczynamy w pierwszą niedzielę adwentu 2021, czyli 28 listopada 2021 roku o godzinie 20:00.

Osoby zainteresowane proszę o informację zwrotną, wysłanie wiadomości na dziennik.

Pozdrawiam, Anna Zelent – Serówka