Szkolna Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt i Chłopców

W dniu 12.10. odbyła się Szkolna Liga LA rejonu pilskiego. Wśród wielu szkół i kilkuset uczestników nie mogło obyć się bez naszej „mocarnej” kadry mechanika którą reprezentowali: 100m – Oliwier Kuchta, Paweł Piontkowski, Jakub Jurałowicz.200m – Błażej Jankowski, Mikołaj Gawdzis. 400m – Jakub Lewandowski, Krystian Wadowski. 800m – Szymon Pietrzak. 1500m- Jakub Guse, Karol Harenda, Nikodem Adamiak.Skok w dal – Framciszek Szpakowicz. Skok w wzwyż- Adrian Kożuchin. Pchnięcie kulą- Paweł Gierszewski, Krzysztof Szukajło, Dawid Kowalski. Rzut oszczepem – Marcel Hańczaryk, Oskar Speyer, Dominik Dziadosz. Dziewczęta w skladie Paulina Jagła 200m, Ilona Wajer 1500m , Marta Rowicka pchnięcie kulą i złota Małgosia Murach rzut oszczepem stanęły ma wysokości zadania Wszyscy zawodnicy pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, wykazali dużą wolę walki i hart ducha zajmując wysokie punktowane miejsce. Kolejne spotkanie z Królową Sportu juz wiosną Gratulujemy zawodnikom wyników sportowych.

Anna Skrzypczak, Grzegorz Kondeja.