BRĄZOWE MEDALE SIATKARZY

26 marca 2024 roku w hali sportowej LO Mistrzostwa Sportowego w Pile odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w piłce siatkowej w kategorii chłopców. W zawodach wzięło udział 6 reprezentacji szkół , które podzielone zostały na dwie grupy. Nasi zawodnicy trafili do rywalizacji z zespołami z LO oraz ZS przy Teatralnej. Po bardzo wyrównanym meczu z LO przegraliśmy 1:2 , oraz pokonaliśmy przeciwników z „teatralnej” 2:0. W ten sposób awansowaliśmy do półfinału imprezy , gdzie czekał na nas zwycięski zespół z 2 grupy czyli drużyna „Nafty”. Jak się później okazało była to najlepsza drużyna turnieju z którą nie potrafiliśmy sobie poradzić. W meczu o 3 miejsce nasi chłopcy sięgnęli po najgłębsze rezerwy energii i swoich umiejętności , co przełożyło się w końcowy sukces czyli zwycięstwo z ZSB w dwóch setach 25-22 oraz ponownie 25-22. Nasza reprezentacja w turnieju wystąpiła w składzie : Mikołaj Witulski 4I – kapitan zespołu , Grzegorz Boiński 2M , Tymon Grochowski 5M , Kamil Wesołowski 5M , Robert Piasecki 2CM , Aleksander Pawlik 4I , Borys Kondeja 5M , Marek Witkowski 5M , Wiktor Dejczman 3OPW oraz Kamil Disterheft 5I. Serdecznie gratuluję chłopakom sukcesu , ambitnej walki oraz sportowej rywalizacji w całym turnieju.

                                    Opiekun reprezentacji Kondeja Grzegorz