Budowanie własnej marki na rynku pracy – wykład SIGNIFY POLAND Sp. z o.o.

W piątek 11.03.br. uczniowie klas: 3Ng i 3Ip uczestniczyli w kolejnym spotkaniu z przedstawicielami zakładu SIGNIFY POLAND Sp. z o.o.: p. Agnieszką Różewicką i p. Oliwią Ciula. Rekruterka firmy – p. Agnieszka Różewicka przedstawiła praktyczne wskazówki dotyczące wejścia na rynek pracy oraz znalezienia swojej indywidualnej drogi rozwoju. Podczas spotkania poruszone zostały takie kluczowe kwestie, jak:

  • marka osobista, czyli jak się sprzedać na rynku pracy,
  • gdzie znaleźć pracodawców,
  • przygotowanie CV,
  • rozmowa rekrutacyjna,
  • potencjalne kierunki przyszłości.

Piątkowe spotkanie to kolejny efekt realizacji porozumienia i coraz ściślejszej współpracy szkoły z przedsiębiorstwem. Dziękujemy przedstawicielom SIGNIFY POLAND Sp. z o.o. za zaangażowanie i poświęcony czas!

Hanna Ciesielska