Budowanie własnej marki na rynku pracy – wykład SIGNIFY POLAND Sp. z o.o.

W czwartek 10.02.br. uczniowie klas: 3Mp i 3Kg mieli możliwość uczestniczyć w zdalnym spotkaniu z przedstawicielami zakładu SIGNIFY POLAND Sp. z o.o.: p. Agnieszką Różewicką i p. Oliwią Ciula. Rekruterka firmy – p. Agnieszka Różewicka przedstawiała praktyczne wskazówki dotyczące wejścia na rynek pracy oraz znalezienia swojej indywidualnej drogi rozwoju. Podczas spotkania poruszone zostały kluczowe dla tego tematu kwestie, takie jak:

  • marka osobista, czyli jak się sprzedać na rynku pracy,
  • gdzie znaleźć pracodawców,
  • przygotowanie CV,
  • rozmowa rekrutacyjna,
  • potencjalne kierunki przyszłości.

„Marka osobista to to, co ludzie mówią o tobie, kiedy nie ma cię w pokoju” – to jedna z cennych myśli, którą mogliśmy usłyszeć podczas wykładu.

Czwartkowe spotkanie to kolejny efekt realizacji porozumienia pomiędzy szkołą a przedsiębiorstwem. Dziękujemy przedstawicielom SIGNIFY POLAND Sp. z o.o. za zaangażowanie i ciekawe pomysły!

Hanna Ciesielska