Certyfikaty w kursie Introduction to Cybersecurity

 Dziękujemy uczniom Mechanika za tak liczne przyłączenie się do ogólnopolskiego konkursu Akademii Cisco:   Learn-A-Thon i ukończenia kursu  Introduction to Cybersecurity. Mimo, że nie udało się nam wygrać biletów na warsztaty Cisco Tech Festival w Krakowie dla grupy 30 osób, cieszymy się bardzo, że ponad sto osób z naszej szkoły ukończyło kurs Introduction to Cybersecurity. Dzięki temu uczniowie poznali podstawy ceberbezpieczeństwa i zdobyli mikropoświadczenie – digital badge.

Prosimy wszystkich, którzy ukończyli kurs i zdali egzamin końcowy na minimum 70% o wygenerowanie certyfikatu i przesłanie go na adres kpazdej@zst.pila.pl

Celem Learn-A-Thon jest zachęcenie uczniów do rozpoczęcia ścieżki cybersecurity na platformie SkillsForAll.com. Cała ścieżka (160h) pozwala zdobyć kluczowe umiejętności pozwalające chronić organizacje przed cyberatakami, przygotowuje do roli technika/ analityka ds. cyberbezpieczeństwa i do pierwszej w tej specjalizacji certyfikacji Cisco CCST Cybersecurity.  Powodzenia