Dwójki siatkarskie

Ogromne emocje sportowe towarzyszyły biorącym udział w Mistrzostwach Szkoły w dwójkach siatkarskich w poniedziałkowe popołudnie 17 kwietnia. W naszej sali gimnastycznej zgromadziło się 19 zespołów czyli 38 uczestników. Fani czynnego uprawiania siatkówki mieli do rozegrania aż 25 spotkań łącznie do wyłonienia ekipy mistrzowskiej. Tytułu z przed roku bronili tegoroczni maturzyści Marcel Hańczaryk i Patryk Piórkowski. Tym razem musieli zadowolić się tytułem wicemistrzowskim. W powtórce finału z przed roku musieli uznać wyższość parze Mikołaj Witulski, Aleksander Pawlik, którzy zwyciężyli 25-19.

W meczu o 3 miejsce zmierzyły się dwie pary z 4M. W bezpośrednim pojedynku lepsi okazali się zawodnicy Grochowski, Kalczynski którzy pokonali 25-20 dwójkę Szczeciński, Kondeja. W zawodach wzięli udział uczniowie wszystkich roczników z naszej szkoły, uczniowie technikum oraz szkoły branżowej, to najlepiej pokazuje jaką popularnością cieszy się piłka siatkowa w naszej szkole. Duże brawa także dla Zuzi Sławińskiej która jako jedyna odważyła się rywalizować z chłopakami w turnieju.

Niestety bolesnego i poważnego urazu nogi doznał Grzegorz Boinski, który nieszczęśliwie wylądował na podłożu i obecnie jest po zabiegu chirurgicznym. Życzymy Grzesiowi szybkiego powrotu do zdrowia, a wszystkim uczestnikom dziękuję za obecność i gratuluję dużych umiejętności siatkarskich.

Imprezę zorganizowali i sędziowali Michał Bobrowski i Grzegorz Kondeja