DWÓJKI SIATKARSKIE

            Wtorek 23 kwietnia obfitował w zmagania siatkarskie w naszej szkole. Najpierw do południa pojawili się na boisku mistrzowie szkoły czyli klasa 5M , którzy zmierzyli się z reprezentacją „Reszty Świata” czyli drużyną złożoną z zawodników z wszystkich pozostałych oddziałów klasowych. Mecz rozegrany został w formule do trzech wygranych setów. Była to wielka promocja piłki siatkowej. Emocji nie brakowało od pierwszego gwizdka sędziego. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce zwycięsko z rywalizacji wyszła drużyna „Reszty Świata” , która pokonała 5M po pięciosetowej batalii 3-2. Jakby tego było mało to od godziny 15.30 przez 4 godziny toczyła się rywalizacja w Mistrzostwach Szkoły w „dwójkach siatkarskich”. Do tegorocznej rywalizacji przystąpiło 8 dwuosobowych zespołów. Mecze toczyły się do dwóch wygranych setów do 21 zdobytych punktów. Tytuł mistrzowski z przed roku obroniła dwójka zawodników z 4I : Mikołaj Witulski i Aleksander Pawlik , którzy w finale pokonali Grzegorza Boińskiego i Roberta Piaseckiego. W spotkaniu o 3 miejsce zagrały ze sobą dwie drużyny składające się z uczniów klasy 5M. Duet Tymon Grochowski i Marek Witkowski pokonali 2-1 w setach Kamila Wesołowskiego i Jakuba Danielewicza. Dziękuję wszystkim biorącym udział w imprezie za włożony wysiłek oraz znakomitą sportową atmosferę. Mistrzostwa przygotowali i sędziowali : Michał Bobrowski i Grzegorz Kondeja.