Konkurs na BiblioMEM – śmieszny mem biblioteki rozstrzygnięty!
Konkurs na BiblioMEM „Biblioteki Mechanika” przeznaczony był dla wszystkich uczniów ZST w Pile. Zadanie polegało na samodzielnym stworzeniu graficznego mema związanego z biblioteką, czytelnictwem lub wybraną książką. Uczestnicy mogli wykazać się kreatywnością, poczuciem humoru i bujną wyobraźnią!
Do konkursu przystąpiło 29 osób, łącznie wpłynęło 30 pomysłowych i oryginalnych prac: 28 projektów graficznych i 2 krótkie filmy! Uczniowie chętnie korzystali z nowoczesnych narzędzi sztucznej inteligencji i graficznych generatorów memów, co pozwoliło im połączyć literacką twórczość z nowymi technologiami.
Komisja konkursowa w składzie:
p. Edyta Reselska, nauczyciel bibliotekarz
p. Anita Ziółkowska, nauczyciel języka polskiego
dokonując oceny prac uwzględniła następujące kryteria:
- jakość techniczna
- zgodność z tematem
- forma prezentacji
- kreatywność
Wyniki konkursu na „BiblioMEM – śmieszny mem biblioteki”
I miejsce: Leon Kołodziej – kl. 1OPW
II miejsce: Oliwier Hejak – kl. 1OPW
III miejsce: Henryk Marchel – kl. 1OPW
Wyróżnienie otrzymują:
Nadia Chrapkowska – kl. 1CM
Krzysztof Chyłek – 1OPW
Franciszek Niedźwiedzki – kl. 1OPW
Karol Pełechaty – kl. 1I
Erwin Plaszczyk – kl. 3I
Dominik Roszkowski – kl. 2IM
Maksymilian Walichnowski – kl. 3I
Zwycięzcy serdecznie gratulujemy!!! 😊😊😊
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do podejmowania kolejnych twórczych wyzwań!
Edyta Reselska, Anita Ziółkowska
