Dzień Samorządności w Mechaniku

Z okazji pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole coroczny Dzień Samorządności. Braliśmy udział w rozgrywkach piłkarskich pod czujnym okiem pana Jacka Sikorskiego, wyścigach rzędów prowadzonych przez duet: panią Anię Skrzypczak i pana Zbigniewa Zielińskiego, turnieju World of Tanks  z panem Marcinem Molakiem, Familiadzie prowadzonej przez Dawida Przybylskiego i Ingę Rodkiewicz oraz  w szachowych potyczkach, których stróżem był jak zwykle pan Wojtek Krajewski.  Uczniowie grali też na konsolach i w gry planszowe. Kucharskimi  umiejętnościami pochwaliły się dziewczyny Nadia i Ola z 1CM oraz Marta Rowicka z 3Sp dzielnie stojąc przy gofrownicach oraz Mateusz Śmiechowski z Natalia Życzyńską z pomocą uczniów z klasy 3Sp przy grilu. Technicznie i muzycznie całość opanowali Jakub Kin i Dawid Kuźniacki. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc, a jak było zobaczcie na zdjęciach.

Katarzyna Szmiłyk