ENGLISH ACE 2024 PODSUMOWANIE

Dnia 15 marca 2024 w naszej szkole odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Wzięło w niej udział blisko 6 tysięcy uczestników, a wśród nich znalazło się 14 uczniów naszej szkoły. Wszystkim naszym uczniom dziękujemy za udział. W szczególności na wyróżnienie zasługują: Wiktor Hoffmann, za zajęcie 1 m. w woj. wielkopolskim i 22 w kraju; Michał Bogusławski za zajęcie 5 miejsca w woj. wielkopolskim i 98 w kraju; Nadia Marcinowska za zajęcie 6 m. w woj. wielkopolskim i 102 w kraju; Marcus Gruntkowski za zajęcie 6 miejsca w woj. wielkopolskim i 120 w kraju; Kacper Gapa za zajęcie 8 miejsca w woj. wielkopolskim oraz 135 w kraju; Marcin Drzewiecki za zajęcie 11 m. w woj. wielkopolskim i 216 w kraju oraz Mateusz Reczulski za zajęcie 15 m. w woj. wielkopolskim oraz 216 w kraju. Wszystkim uczestnikom zostaną wręczone dyplomy przez prowadzących nauczycieli języka angielskiego. Serdecznie gratulujemy wyników, które mają motywować i zachęcać do dalszego rozwijania umiejętności językowych.

Krzysztof Olszewski