ENGLISH HIGH FLIER – podsumowanie konkursu

Ponad 5 tys. uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych zmierzyło się 9 grudnia 2021 r. z zadaniami Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego – English High Flier. W konkursie uczestniczyło 5 029 uczniów z 251 szkół. Z naszej szkoły w konkursie wzięło 18 uczniów, z których aż ośmioro otrzyma dyplomy uznania za uzyskanie bardzo dobrego lub dobrego wyniku. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników, a w szczególności na wyróżnienie zasługują: Paweł Przybylski, Jakub Nowak oraz Mikołaj Gawdzis, którzy uzyskali odpowiednio 2, 5 i 7 miejsce w województwie wśród uczniów klas pierwszych oraz Jakub Kapidura, który zajął 3 miejsce w województwie wśród uczniów klas drugich i Wiktor Hoffmann, który zajął 3 miejsce wśród uczniów klas trzecich szkół ponadpodstawowych. Natomiast dyplomy za uzyskanie dobrego miejsca w swoich kategoriach wiekowych otrzymają: Nadia Marcinkowska, Kacper Gapa i Igor Krokos. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – English Ace, który odbędzie się 25 marca 2022r. Krzysztof Olszewski