ENGLISH HIGH FLIER

INICJATYWA „ŁOWIMY TALENTY”

W dniu 9 grudnia 2021r. na szóstej godzinie lekcyjnej odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego, w którym wzięło 18 uczniów z klas 1,2 i 3. Program „Łowimy Talenty”  powstał z myślą o uczniach szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu całej Polski. Celem programu jest promocja talentów oraz rozbudzanie zainteresowań m.in. językowych, poprzez intelektualne i twórcze współzawodnictwo. Zaangażowanie w inicjatywę może stanowić silny impuls motywujący uczniów do pogłębiania i utrwalania wiedzy oraz rozwijania kompetencji osobistych w zakresie wykraczającym ponad podstawę programową. Uczestnicy konkursu o wynikach zostaną poinformowani w ciągu 6 tygodni. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział.

                                                                                                                                                                                             Krzysztof Olszewski