Finaliści Konkursu Informatycznego dla Szkół Podstawowych

Znamy już finalistów Konkursu Informatycznego dla Szkół Podstawowych organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Pile. Wczorajsze eliminacje szkolne, podczas których uczniowie zmagali się z trudnym testem wiedzy informatycznej,  pozwoliły nam wyłonić siedemnastu najlepszych uczniów ze szkół podstawowych powiatu pilskiego. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą oraz znajomością wielu zagadnień z szeroko pojętej informatyki i programowania, a wyniki eliminacji szkolnych są na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.

Oto lista zakwalifikowanych szkół i ilość osób:

Szkoły i nauczyciele otrzymali na adres e-mail nazwiska finalistów ze swoich szkół i zaproszenia na etap finałowy, który odbędzie się 20.04.2023r. w Zespół Szkół Technicznych w Pile. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy, finalistów z nauczycielami zapraszamy na finał, podczas którego rywalizować będą najlepsi z najlepszych. Gratulujemy szkołom i nauczycielom oraz dziękujemy za przeprowadzenie eliminacji szkolnych.

Do zobaczenia w ZST w Pile.