Gest, na który stać każdego. Konkurs dla młodzieży pod patronatem Adobe


Połącz kreatywność, technologię, empatię i zilustruj hasło konkursowe “Gest, na który stać każdego” w formie: ilustracji, komiksu lub fotomontażu. Zadaniem konkursowym jest przedstawienie projektu graficznego przedstawiającego gest w postaci dobrego uczynku wartego zapamiętania i pokazania. Uczestnicy konkursu wybierają jedną z trzech form pracy: ilustracja, kolaż zdjęć lub komiks. Posługując się aplikacjami takimi jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator lub Adobe InDesign (bezpłatna wersja próbna na www.adobe.com). Wykorzystaj komputer, tablet graficzny lub smartfon.

Do wygrania:

-> 2 – dniowe szkolenie (stacjonarne lub online), o wartości do 2000 zł z wybranej aplikacji Adobe w IT Media – Autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe.

-> Tablety graficzne Wacom Intuos Pro S oraz Wacom Intuos M.

-> Nagrody rzeczowe: (kreatywne kubki, pendrive’y, koszulki).

Czekamy na Twoje dzieło do 31 lipca 2021.

Więcej informacji o konkursie https://itmedia.pl/gest/
Organizatorem Konkursu jest IT Media s.c., – Elitarny Partner Adobe i jedyny w Polsce Certyfikowany Ośrodek Szkoleniowy Adobe.
Patronami Konkursu są Adobe oraz Wacom.