III miejsce uczniów Mechanika w Konkursie Technologii Informatycznych IT UNICORN

W piątek 2 lutego 2024 odbył się konkurs organizowany przez Nadnotecki Instytut UAM w Pile. W konkursie wzięło udział 17 zespołów (łącznie 25 uczestników) z 8 szkół z terenu Piły, Złotowa, Wągrowca i Chojnic.

Konkurs składał się z dwóch etapów – I etapu online (z naszej szkoły aż 5 zespołów zostało zakwalifikowanych do II etapu) oraz II etapu, który odbył się w pracowni komputerowej Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile.

Finał polegał na rozwiązaniu zadania programistycznego w wybranym przez uczestników języku programowania. Liczyła się poprawność rozwiązania i czas pracy potrzebny do uzyskania rezultatu.

Nasz zespół w składzie:  Marcel Betański i Szymon Musiał zajął  III miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym finalistom oraz pozostałym uczniom dobrego startu się w konkursie.