Integracja z przedszkolem

Dnia 06.02.2024r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Pile z klasy 1I i 2I pod opieką pedagoga szkolnego p. Wioletty Szumańskiej i pedagoga specjalnego pani Anny Skrzypczak, odwiedzili przedszkole publiczne nr 11 w Pile, na zaproszenie p. Anny Bołtrukiewicz z grupy Biedronki. Uczniowie: Igor Smolarz, Dawid Belter, Karolina Dębicka i Alan Dukat. Odwiedzili grupy 5-cio i 6-cio latków: Motylki i Stokrotki, czytali dzieciom bajki i wiersze. Dzieci również zrewanżowały się młodzieży i opowiedziały własne bajki. Jedni i drudzy zostali nagrodzeni burzą oklasków. W ramach integracji Karolina zagrała dzieciom na pianinie a dzieci  zaśpiewały piosenki dla starszych kolegów. Ania Kin – absolwentka przedszkola, Joanna Kalisz, Jagoda Łoboda i Michalina Gromotka odwiedziły z bajkami młodsze grupy 3 i 4- latki: Jagódki i Biedronki. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści a na koniec odwdzięczyły się piosenką i wręczyły starszym koleżankom w podziękowaniu dyplom. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze i z pewnością zapoczątkowała współpracę na przyszłość.