INTERNATIONAL PUBLIC SPEAKING COMPETITION –finał ogólnopolski !


Międzynarodowy Konkurs Przemówień Publicznych

W dniach 24-25 marca 2023r w Bydgoszczy odbył się ogólnopolski finał Międzynarodowego Konkursu Przemówień Publicznych!
W finale wzięło udział dwóch naszych uczniów: Jakub Nowak klasa 2CM z tematem: ”Referendums as an effective way of handling internal and foreign affairs” oraz Marcin Kamiński klasa 4Rg z tematem: ”Civic engagement-the key to solving global challenges”. Udział w finale ogólnopolskim to już ogromny zaszczyt, dlatego wielkie brawa dla naszych reprezentantów, a radość nasza tym większa, że jednemu z nich udało się zdobyć miejsce wśród docenionych przez komisję konkursową. Jakub Nowak zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim finale International Public Speaking!

BRAWO KUBA Życzymy kolejnych sukcesów.