„Johnny” w kinie „Helios”

Film „Johnny” w reżyserii Daniela Jaroszka to opowieść o księdzu Janie Kaczkowskim – założycielu hospicjum pod wezwaniem Ojca Pio w Pucku. To ciekawie zrealizowana produkcja, w której podkreślona została wartość każdego człowieka, bez względu na wiek, pochodzenie, doświadczenia życiowe. Historia duchownego w tym filmie pokazana została z perspektywy wychowanka Patryka Galewskiego, który resocjalizował się pod okiem księdza w ostatnich miesiącach jego życia. Walorami filmu są: genialna kreacja Dawida Ogrodnika, wzruszające piosenki w wykonaniu Dawida Podsiadły, oraz ciekawy scenariusz. Film w dniu 7.12.2022 roku obejrzały klasy z naszej szkoły: 1A, 1M, 2I, 2A, 3K, 4Kg, 4Sp pod opieką nauczycieli: Wojciecha Krajewskiego, Danuty Rosy, Joanny Markiewicz, Anny Szóstakowskiej, Edyty Reselskiej, Jacka Sikorskiego i Anetty Lipińskiej.