Kiermasz podręczników szkolnych!!!

Biblioteka szkolna

Kiermasz podręczników szkolnych!!!

9-10.09.2021 r. (czwartek, piątek) sala nr 16, w godz. od 8.00 do 15.00!

Zasady sprzedaży

  1. Wszystkich uczniów i absolwentów naszej szkoły zapraszamy 9 i 10 września 2021 r., w godz. od 8.00 do 15.00, do sali nr 16 w której zostaną udostępnione  stoliki w celu dokonania indywidualnego kupna – sprzedaży.
  2. Przy jednym stanowisku sprzedażowym przebywa jednocześnie jeden kupujący i jeden sprzedający. Kolejni sprzedający i kupujący oczekują poza pomieszczeniem lub dokonują transakcji we własnym zakresie, w innym miejscu.
  3. Zarówno kupujący, jak i sprzedający powinien być w maseczce i rękawiczkach!
  4. W celu dokonania transakcji bezpośredniej uczniowie mogą się kontaktować poprzez stronę biblioteki szkolnej na Facebooku – Biblioteka „Mechanika” J

Edyta Reselska, Anita Ziółkowska