Klasa 2M na wycieczce w Krzewinie

28 września 2022 roku uczniowie klasy 2M pod opieką Pana Jacka Sikorskiego i wychowawcy Anny Zelent – Serówki wzięli udział w wycieczce integracyjne do Centrum Rekreacyjno-Nurkowego „SZALEYA” znajdującym się w miejscowości Krzewina koło Kaczor. Uczniowie w ramach wyjazdu grali w paintball, jeździli gokartem oraz  raczyli się kiełbaskami z ogniska.

Przed rozpoczęciem zabawy uczestnikom przedstawiono regulamin i zasady obowiązujące w trakcie gry. Odbyło się szkolenie w zakresie poruszania się po terenie, taktyki oraz zasad strzelania. Każdy uczestnik został wyposażony w odzież ochronną, maski, rękawiczki oraz karabinki.

 Pod okiem instruktora rozegrali w grupach kilka rozgrywek, między innymi „Walkę o flagę”. Gra dostarczyła wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. Rywalizacja przyniosła pozytywny efekt, zjednoczyła klasę jako zespół.

Dziękujemy Panu Jackowi za pomoc w opiece nad grupą oraz Pani Małgorzacie Matkowskiej za wykonanie unikatowych fotografii podczas rozgrywek.

Anna Zelent – Serówka