Klasa 4Sp na „PAINTBALLU” w Krzewinie

15 września 2022 roku uczniowie klasy 4 Sp technikum pod opieką Pani Danuty Rosy i wychowawcy Anetty Lipińskiej wzięli udział w wycieczce integracyjnej na Paintball w Centrum Rekreacyjno-Nurkowym „SZALEYA” znajdującym się w miejscowości Krzewina koło Kaczor.

Przed rozpoczęciem zabawy uczestnikom przedstawiono regulamin

 i zasady obowiązujące w trakcie gry. Młodzież została przeszkolona

w zakresie poruszania się po terenie, taktyki oraz zasad strzelania

z różnych pozycji. Uczniom rozdano odzież ochronną, maski oraz karabinki.

 W ciągu kilku godzin pod okiem instruktora rozegrali w grupach kilka ciekawych rozgrywek, między innymi „Walkę o flagę”. Gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja zjednoczyła klasę jako zespół.

Na zakończenie zabawy odbył się grill, w trakcie którego uczestnicy mogli posilić się przed powrotem do domu.

Dziękujemy Pani Danucie Rosie za pomoc oraz robienie fotografii podczas naszej wycieczki.

Anetta Lipińska