Konferencja „Projektowanie Przyszłości – technologia, kariera, zarządzanie”

18 stycznia br. nasza młodzież z klas technikum mechatronicznego: 4Ng oraz 4Mp uczestniczyła w konferencji: „Projektowanie Przyszłości – technologia, kariera, zarządzanie” zorganizowanej przez Nadnotecki Instytut UAM w Pile we współpracy z naszym zakładem patronackim – Signify Poland oraz firmą Link Group.

Celem konferencji było przybliżenie tematyki związanej z wyzwaniami, jakie stawia przed młodymi ludźmi postęp technologiczny, pokazanie ścieżek rozwoju, planowania kariery i organizacji życia codziennego z wykorzystaniem rozwiązań typu smart.

Prelegenci zaprezentowali ciekawe zagadnienia:

  • „Lean w odniesieniu do życia codziennego”
  • „Jak rozpocząć karierę w świecie IT”
  • „Jak sztuczna inteligencja zmienia piłkę nożną”

Dziękujemy Nadnoteckiemu Instytutowi UAM w Pile oraz Signify Poland za zaproszenie na konferencję!