Konkurs „IT UNICORN”

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu Technologii Informatycznych „IT UNICORN” organizowanego przez Nadnotecki Instytut UAM w Pile w partnerstwie z firmami Signify Poland oraz Jacobs Douwe Egberts.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-5 wszystkich kategorii szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest jeden z wymienionych powiatów: chodzieski, chojnicki, czarnkowsko-trzcianecki, człuchowski, drawski, obornicki, pilski, szamotulski, szczecinecki, wałecki, wągrowiecki, złotowski.

Do wygrania przez uczniów są nagrody dofinansowane przez Sponsora Strategicznego konkursu – Signify Poland, między innymi: konsole Xbox, tablety i smartwatche.

Więcej informacji o konkursie, zgłoszenie i zadanie w I etapie znajduje się na stronie konkursu: https://pila.amu.edu.pl/wiadomosci/ii-edycja-konkursu-technologii-informatycznych-it-unicorn!