KONKURS  KOLĘD I PASTORAŁEK

III POWIATOWY KONKURS  KOLĘD I PASTORAŁEK „Wśród nocnej ciszy” pod honorowym patronatem Starosty Pilskiego.

16 grudnia 2022 roku w Powiatowym Centrum ISKRA w Pile odbył się kolejny  międzyszkolny konkurs kolęd i pastorałek.

Celem konkursu jest popularyzacja kolęd, promocja uzdolnionej młodzieży oraz  osiągnięć wokalnych, umożliwienie twórczej konfrontacji osiągnięć młodych wykonawców. rozbudzanie wrażliwości estetycznej oraz wymiana pomysłów i doświadczeń w pracy artystycznej.

W tegorocznym konkursie  udział  wzięło wielu wykonawców  z pilskich szkół średnich .

Naszą szkołę reprezentował zespół czteroosobowy w składzie : Aleksandra Dasiukiewicz –śpiew, Karolina Dębicka-gitara basowa, Nikodem Adamiak –gitara elektroakustyczna i śpiew oraz Filip Binkowski-skrzypce i śpiew. Chociaż tym razem bez podium to dla nas zawsze Pierwsi i Najlepsi. Posłuchajcie sami.