Konkurs Przez rozrywkę do wiedzy

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w XI EDYCJI OGÓLNOSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO: „Przez rozrywkę do wiedzy”. Termin i miejsce konkurs będzie podane uczestnikom przez e-dziennik. Na zwycięzców, oprócz honorowego tytułu Matematycznego Mistrza Zespołu Szkół Technicznych w Pile, czeka nagroda – niespodzianka.
Warunki przystąpienia do konkursu:
W konkursie biorą udział zespoły dwuosobowe. Pary uczniowskie zgłaszają się do uczącego w danej klasie nauczyciela matematyki, pary nauczycielskie do p. Anny Zelent – Serówki. Liczba miejsc ograniczona, więc należy szybko znaleźć swojego „matematycznego bliźniaka”
Za przedmiot kojarzony z wiosną zespół otrzyma dodatkowy 1 punkt.

„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.”
Seneka Młodszy
Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować do p. Anny Zelent – Serówki.