Konkurs „Przez rozrywkę do wiedzy”

UWAGA

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w X EDYCJI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO„Przez rozrywkę do wiedzy”. Konkurs odbędzie się 21 MARCA (wtorek)  godzina rozpoczęcia i miejsce konkursu będą podane uczestnikom później przez e-dziennik. Na zwycięzców, oprócz honorowego tytułu Matematycznego Mistrza Zespołu Szkół Technicznych w Pile, czeka nagroda – niespodzianka.

Warunki przystąpienia do konkursu: 

W konkursie biorą udział zespoły dwuosobowe. Pary uczniowskie zgłaszają się do uczącego w danej klasie nauczyciela matematyki, pary nauczycielskie do p. Anny Zelent – Serówki lub p. Anetty Lipińskiej. Liczba miejsc ograniczona, więc należy szybko znaleźć swojego „matematycznego bliźniaka”
         Za przedmiot kojarzony z wiosną zespół otrzyma dodatkowy 1 punkt.

„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.”
Seneka Młodszy

 Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować do p. Anny Zelent – Serówki lub p. Anetty Lipińskiej.