Konkurs wiedzy o sporcie

Za nami 13 edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Sporcie. Po raz kolejny uczestnicy musieli zmierzyć się z zagadnieniami dotyczącymi wydarzeń z życia sportu, teraźniejszymi oraz zapisanymi na kartach historii. Przydatna była także znajomość przepisów poszczególnych dyscyplin oraz umiejętności rozpoznawania sportowców na podstawie szczątkowych informacji z ich życiorysów, a także ze zdjęć pojawiających się na ekranie. Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się że tegoroczne podium wygląda następująco: 1 miejsce Borys Kondeja 3M 41,9 pkt , 2 miejsce Maciej Grzymajło 4I 37,5 pkt i 3 miejsce Nikodem Adamiak 2D 25,3 pkt. Gratulacje dla laureatów oraz wszystkich pozostałych uczestników którzy zdecydowali się sprawdzić swoją wiedzę.

Organizatorzy: Kondeja Grzegorz i Bobrowski Michał