Mirumee – sponsor konkursu informatycznego BAGS

Już w najbliższy wtorek 21.02.2023 nasza szkoła będzie organizatorem Okręgowego Konkursu Informatycznego BAGS pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego.

W konkursie rywalizować będzie siedem szkół z okręgu, kształcących młodzież w zawodzie technik informatyk. My już nie możemy się doczekać pojedynku i mamy nadzieję na zaciętą rywalizację. Jednym ze sponsorów konkursu jest firma programistyczna Mirumee Labs którą chcielibyśmy Wam krótko zaprezentować.

Mirumee Labs to duża firma programistyczna, obecna na rynku od 2009 roku. Oddział w Pile, istniejący od 2017 roku, współpracuje z naszą szkołą (firma organizuje warsztaty, staże i praktyki dla uczniów oraz zatrudnia naszych absolwentów).

Tworzą wysokowydajne aplikacje internetowe i systemy e-commerce dla światowych marek. Zajmują czołowe miejsce wśród współtwórców oprogramowania Python w Polsce, a ich największy opensourceowy projekt Saleor, jest jedną z najszybciej rozwijających się platform e-commerce na świecie https://mirumee.com/

Oddział w Pile ciągle się rozwija, więc pewnie znajdzie się w nim miejsce dla uzdolnionej programistycznie młodzieży.

W konkursie rywalizować będą następujące szkoły:

🔹Zespół Szkół Technicznych w Pile

🔹ZSE Piła

🔹Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie

🔹ZST Trzcianka

🔹Zespół Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie

🔹Zespół Szkół nr 4 RCKU w Wałczu

🔹CKZIU w Wyrzysku