Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej Chłopców

W dniu 16.11.2022r na Hali Powiatowej przy Pola odbyły się finały Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Piłce ręcznej Chłopców. Po gładkim wyjściu z grupy nasi szczypiorniści toczyli zacięte boje o miejsca medalowe. Szybkie oceny sytuacji gry, trafne decyzje taktyczne oraz niezawodne wykonanie zadania przez naszych graczy pozwoliły na osiągnięcie sukcesu jakim było zajęcie III Miejsca. Do osiągnięcia sukcesu przyczynili się następujący uczniowie: Paweł Gierszewski, Jan Kaszuba, Łukasz Ratajczak, Patryk Florczyk, Marcel Hańczaryk, Mateusz Puchała, Adam Judziński, Oliwier Kuchta, Wiktor Mysznikowski, Dorian Rabiński, Adrian Kożuchin, Adam Terka, Dawid Kowalski i Przemysław Tutko. Wszystkim zawodnikom gratuluję. Opiekę nad reprezentacją sprawował Krzysztof Kuczmyło.