Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

W piątek 9 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Piękna polska jesień, pogoda wprost wymarzona do biegania. Nasza ekipa z „Mechana” maszeruje na biegi przełajowe. Wspaniała ekipa szybko biegaczy jak zawsze z apetytem na medal. Dystans krótszy ok. 700m ekipa w okrojonym składzie, bo nie jak dotychczas 10 zawodników tylko sześciu. Bieg bardzo szybki, zmiany pałeczki jeszcze szybsze i efekt końcowy to dla nas lekki niedosyt, ale to zawsze dobre 4 miejsce. Chłopaki spisali się na medal każdy z nich pobiegł na miarę swoich możliwości. Oto sześciu wspaniałych: Guse Jakub 1M, Pietrzak Szymon 1M, Kożuchin Adrian 2D, Piechocki Mateusz 2D, Witt Sebastian 2Sp, Zwierski Miłosz 4P.

Anna Skrzypczak