Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

W dniu 29 marca Nasza piłkarska reprezentacja zagrała w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Powiatu Pilskiego Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej Chłopców.                      W tegorocznych eliminacjach rozegraliśmy 3 spotkania.  W pierwszym meczu fazy grupowej przegraliśmy 0:1 z reprezentacją  ZSE. W kolejnym spotkaniu wygraliśmy  2:1 z drużyną STO. Rozgrywki zakończyliśmy w meczu barażowym z drużyną ZSpT po przegranej                        w rzutach karnych 3:2.

To był pierwszy występ Naszej reprezentacji w tym składzie. Choć w drużynie  ,,Mechanika” pozostał mały niedosyt to rozgrywki te należy uznać jako udane. Wyniki rozegranych spotkań świadczą o tym, że potrafimy zagrać „dobrą piłkę” ale również pokazują jak  wyrównany jest poziom gry w naszym powiecie. Miejmy nadzieję, że kolejne występy naszych piłkarzy będą również udane.

Skład reprezentacji: Oliwier Kruk, Bartosz Markuszewski, Kornel Marcińkiewicz, Damian Ruszła Adrian Kożuchin, Marcel Hańczaryk, Igor Niewiarowski, Remigiusz Rajewski,  Adam Kołodziejczyk.