Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej

W środę 8 marca w hali sportowej LO Piła rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej chłopców. Do turnieju zgłosiło się 7 szkół które podzielone zostały na 2 grupy i rywalizowały ze sobą w systemie każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Nasza reprezentacja wygrała dwa mecze: z Nafta i z Teatralną oraz przegrała z Budowlanką. W półfinale trafiliśmy na LO z którym po zaciętym spotkaniu przegraliśmy 1-2. W meczu o brązowy medal nasz zespół odczuwał już zmęczenie i trudy turnieju i po bardzo wyrównanym spotkaniu uległ rywalom 1-2 Tym samym zajęliśmy 4 miejsce w turnieju. Poziom tegorocznych rozgrywek był bardzo wyrównany i o wygranej decydowały detale i odrobina szczęścia. A oto skład naszej reprezentacji: Patryk Piórkowski- kapitan zespołu, Marcel Hańczaryk, Grzegorz Boinski, Jakub Jagodziński, Przemek Pawlik , jego brat Aleksander, Mikołaj Witulski, Wiktor Miszczykowski, Marcel Węgrzyn, Olivier Kuchta i Wiktor Dejczman. Mistrzami Powiatu zostali zawodnicy LO którzy w finale pokonali zespół z Budowlanki.