Obóz w Gdyni

W czasie letnich wakacji od 3 do 9 lipca 2022 roku na terenie Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni obywa się obóz wypoczynkowy poświęcony cyberbezpieczeństwu. Uczestnikami są uczniowie klasy o profilu „Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne” Zespołu Szkół Technicznych w Pile p0uczestniczących w programie Ministerstwa Obrony Narodowej „CYBER.MIL z klasą”. Zajęcia praktyczne, wykłady oraz inne aktywności (np. warsztaty, konkursy,
zawody czy turnieje) związane z edukacją informatyczną i nie tylko, prowadzone są przez wykwalifikowany personel Morskiego Centrum Cyberbezpieczeństwa Akademii Marynarki Wojennej. Dla młodych adeptów cyberbezpieczeństwa obok unikatowej oferty edukacyjnej przewidziano wiele atrakcji sportowych oraz turystycznych związanych z tradycją marynarki wojennej.
Każdy dzień spędzony w murach Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni jest wyjątkowy.
Uczniowie mają okazję skorzystać ze specjalistycznej bazy dydaktycznej oraz sportowej, spędzić czas z teoretykami i praktykami cyberbezpieczeństwa Sił Zbrojnych RP.