Pani Anita Ziółkowska Nauczycielem Roku 2022 w powiecie pilskim!

Od 25 października do 24 listopada 2022 r. odbywał się Plebiscyt Edukacyjny „Głosu Wielkopolskiego” o tytuł Nauczyciela roku 2022 w poszczególnych kategoriach edukacyjnych. Celem plebiscytu było nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców.

W roku szkolnym 2022/2023 w Zespole Szkół Technicznych w Pile kandydatów nominowali Uczniowie, Rodzice i Grono Pedagogiczne.

Z przyjemnością informujemy, iż Pani Anita Ziółkowska, nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Technicznych w Pile uzyskała największą liczbę głosów, zdobywając tym samym tytuł Nauczyciela Roku 2022 w powiecie pilskim, w kategorii szkół ponadpodstawowych!

15 lutego 2023 r. w Sali Białej Hotelu „Bazar” w Poznaniu odbyła się oficjalna gala Plebiscytu Edukacyjnego „Głosu Wielkopolskiego”, podczas której nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom głosowania we wszystkich kategoriach edukacyjnych.

Pani Anita Ziółkowska od lat z pasją i ogromnym zaangażowaniem wykonuje zawód nauczyciela polonisty. Jest niezwykle inteligentną, kreatywną, charyzmatyczną i elokwentną werbalnie osobą, z dużym poczuciem humoru, jak magnes przykuwającą uwagę uczniów i osób w swoim otoczeniu. Posiada dużą wiedzę, potrafi zaciekawić swoim przedmiotem i zmobilizować do pracy najbardziej opornych 😊 Cieszy się dużym szacunkiem, autorytetem i zaufaniem wśród młodzieży. Jest bardzo lubiana. Jako wychowawca klasy jest empatyczna, cierpliwa, autentyczna i konsekwentna. W życiu codziennym jest dobrą koleżanką, osobą pełną energii, ciepłą i wrażliwą. Słynie z zamiłowania do gotowania, mody i tworzenia pięknych dekoracji, zarówno w szkole, jak i poza nią.  

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!!!

Więcej informacji pod linkiem:  https://gloswielkopolski.pl/plebiscyt-edukacyjny-glosu-wielkopolskiego-nagrodzilismy-najlepszych-specjalistow-z-branzy-edukacyjnej-w-wielkopolsce-poznaj/ar/c5-17292339