Pierwszy Dzień Wiosny na sportowo

Sześcioosobowa reprezentacja naszej szkoły: Jakub Kulpa, Nikodem Adamiak, Jakub Weiss, Jakub Lenkiwiecz, Maciej Jasiński, Jakub Bańka przywitała I Dzień Wiosny na sportowo. Nasi uczniowie reprezentowali szkołę podczas MPP w Drużynowych Biegów Przełajowych. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 1 km. Jako najszybszy na mecie zameldował się Jakub Kupla przybiegając na 2 pozycji, niedaleko za nim uplasował się Nikodem Adamiak, a kolejni biegacze wpadali na metę w niewielkich odstępach czasowych. Cała drużyna sportowców jak zawsze podeszła do zadania bardzo profesjonalnie. Po ukończonym biegu oprócz ogromnego zmęczenia pojawiły się również uśmiechy zadowolenia, bo przecież bieganie poprawia nie tylko kondycję ale również i humor.

Zawody nie przebiegłby tak sprawnie gdyby nie nasza silna grupa wolontariuszy z klas 1 OPW, 3 CM, 2 I. Nie tylko pilnowali porządku na trasie ale również dopingowali naszych biegaczy. Dziękuję wszystkim wolontariuszom za pomoc a zawodnikom serdecznie gratuluję.

Anna Skrzypczak