Pół żartem, pół serio

W dniu 13.03.2024 w pilskiej ANS odbył się konkurs tłumaczeniowy z języka angielskiego ‘Pół żartem, pół serio’. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów wytypowanych we wcześniejszych eliminacjach: Wiktor Hoffmann kl. 5Mp, Oliwier Wolszczak, kl. 4I, Filip Siemiński, kl. 2I i Kamil Kosiniec, kl. 2I, pod opieką p. Anny Szóstakowskiej.

Zmagania konkursowe nie były łatwe, wymagały nieprzeciętnych zdolności językowych oraz kreatywności. Konkurencja także była duża, gdyż w konkursie uczestniczyło 60 uczniów z 16 szkół ponadpodstawowych. Jury miało naprawdę trudne zadanie i nagrodziło aż 18 uczestników. Wśród nich aż 3 reprezentantów naszej szkoły. Zdobyli oni kolejno: wyróżnienie – F. Siemiński, III miejsce- O. Wolszczak i II miejsce- K. Kosiniec.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych.