Pożegnanie abiturientów 2019/2024

Dnia 26 kwietnia 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym zakończeniu roku szkolnego dla naszych ukochanych abiturientów. To wydarzenie było pełne emocji, radości i refleksji nad minionymi latami spędzonymi w szkole.

Podczas ceremonii, uczniowie otrzymywali zasłużone nagrody za swoje osiągnięcia naukowe, sportowe oraz artystyczne. Była to doskonała okazja, aby podziękować im za ich trud i zaangażowanie, które przyczyniły się do wzbogacenia życia szkolnej społeczności.

Przemówienia dyrekcji, wychowawców oraz samych uczniów dodawały uroczystości głębi i znaczenia. To był czas refleksji nad osiągnięciami, ale także nad nadchodzącymi wyzwaniami i możliwościami, jakie niesie przyszłość.

Całość uroczystości muzycznie oprawił nasz szkolny zespół Kate’s Band Muzycy Mechan. Ich muzyka sprawiła, że ta chwila stała się jeszcze bardziej wyjątkowa i niezapomniana dla naszych abiturientów.

To wydarzenie było nie tylko uroczystym zakończeniem roku szkolnego, ale także momentem pełnym wzruszeń i nadziei na przyszłość. Życzymy uczniom klas maturalnym wszelkiej pomyślności w dalszych życiowych wyzwaniach!