Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie 1 września o godzinie 8:00 tylko dla klas I na placu apelowym.

Pozostałe klasy będą miały spotkania z wychowawcami wg. poniższego harmonogramu.

Wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych wyników w nauce, wytrwałości i motywacji w dążeniu do wytyczonych sobie celów oraz tego, aby osiągnięte umiejętności życiowe były dla Was drogowskazem i solidnym fundamentem do budowania Waszej przyszłości. Uczniom, którzy w tym roku rozpoczynają swą przygodę z nauką w naszej szkole, życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów. Rodzicom zaś życzymy, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością ich dzieci. Życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.