Spotkanie pracodawców z maturzystami technikum informatycznego


Dzisiaj na świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie pracodawców z uczniami klas maturalnych technikum informatycznego.
Na nasze zaproszenie odpowiedziały trzy firmy z branży IT, które zatrudniają absolwentów naszej szkoły, oferują ciekawą i dającą możliwości rozwoju pracę w regionie: Quad IT Global Solutions, TERG S.A. – właściciel marki Media Expert oraz firma Mirumee Labs.
Zaproszeni goście w ciekawy sposób zapoznali nas z działalnością firm, ich strukturą oraz możliwościami zatrudnienia. Przedstawiciele firm odpowiadali również na liczne pytania uczniów, dotyczące m.in. rekrutacji, zatrudnienia, perspektyw rozwoju zawodowego. Część uczniów skorzystała również z możliwości bezpośredniej rozmowy z naszymi gośćmi na koniec spotkania.
Mamy nadzieję, że dla naszych maturzystów było to cenne źródło informacji, które być może ułatwi im wybór własnej ścieżki zawodowej.