Srebrne medale siatkarzy plażowych

W środę 18 maja od godziny dziewiątej rano rozpoczęła się rywalizacja w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej plażowej. Tym razem impreza wróciła na boiska położone na terenach Mosiru na Osiedlu Górnym. Naszą szkołę reprezentowali Mistrzowie Szkoły w tegorocznych rozgrywkach dwójek siatkarskich : Marcel Hanczaryk i Patryk Piórkowski. Nasi chłopcy pokazali znakomitą formę sportową pokonując zespoły z I LO , Nafty i Ekonomika. Jedyną porażkę ponieśli z niepokonana tego dnia drużyną z Teatralnej, która zdobyła tytuł mistrzowski. 2 miejsce w turnieju i srebrne medale naszych zawodników to wspaniały sukces okraszony widowiskową grą , z akcjami na bardzo wysokim poziomie technicznym. Siatkówka plażowa to bardzo ciekawa forma ruchu , sezon praktycznie teraz się rozpoczyna a grać można do późnej jesieni. Zachęcam wszystkich do spróbowania sił w tej dyscyplinie , zwłaszcza że wakacje tuż tuż.

Kondeja Grzegorz