SZKOLNA LIGA LA

W środę 4 października na stadionie MOSiR w Pile odbyły się zawody lekkatletyczne na szczeblu rejonowym. W imprezie brała udział reprezentacja naszej szkoły. Niestety warunki atmosferyczne nie sprzyjały uzyskiwaniu wybitnych wyników. Silny wiatr i przerywane opady deszczu to dodatkowi przeciwnicy w rywalizacji w poszczególnych konkurencjach. Najbardziej wartościowe wyniki wśród naszych zawodników uzyskali: Paweł Gierszewski 5S w pchnięciu kulą o wadze 6kg zwyciężył z rezultatem 11,37m pokonując o 1 cm Tymona Grochowskiego z 5M. 3miejsca wywalczyli Jakub Kulpa 2M na 1500m z czasem 4.37,54 oraz Jakub Lenkiewicz 1OPW w biegu na 400m w czasie 58,56s. Z kolei na czwartym miejscu uplasowali się Nikodem Adamiak 4D w biegu na 800m i jego kolega z klasy Szymon Adamczuk w rywalizacji na 200m. Wartościowe rekordy życiowe w swoich startach zanotowali także : 5 w biegu na 400m Jakub Belter z 2I oraz 6 w rywalizacji sprinterów na 100m Wojtek Herczakowski z 2CM. Naszą reprezentację uzupełniali Jan Kargol 1OPW , Aleksander Hajt 2OPW , Konrad Kałka 2I oraz Aleksander Sporysz 3M. Gratuluję wszystkim ambitnej walki w swoich konkurencjach i życzę udanych startów w kolejnych zawodach- opiekun reprezentacji Kondeja Grzegorz