Turniej Sportowo-Rekreacyjny Nadnoteckiego SZS

W piątek 25. 09. uczniowie naszej szkoły w 8 osobowym składzie reprezentowali szkołę na turnieju sportowym na wesoło, który odbył się na nowym obiekcie sportowym przy ul Okrzei. Uczniowie biegli sztafetę wahadłową, skakali trójskok, rzucali piłką lekarską i pokonywali tor przeszkód . Wynik sportowy nie odgrywał tu najważniejszej roli, ważny był udział i dobra zabawa. Na koniec turnieju nastąpiła najprzyjemniejsza część zawodów – wręczenie medali i słodkich przekąsek dla zawodników. Na zawodach miał miejsce jeszcze jeden bardzo miły akcent sportowy. Nasza szkoła zajęła 1 miejsce we współzawodnictwie sportowym w kategorii chłopców za rok 2019/2020. To dzięki Wam, uczniom naszej szkoły udało nam się odnieść taki sukces. Dziękujemy.

Uczniowie reprezentujący barwy naszej szkoły na turnieju to: Jagła Paulina 1K, Natalia Osesek 2 K, Oliwia Badzińska 2 K, Amelia Jurek 2 K, Małgorzata Murach 2 R, Adrian Kożuchin 2 D, Alan Raszeja 2 R i Patryk Czupak 2 I.

Anna Skrzypczak